Zapowiedź pierwszych spotkań podczas PGL Major Kraków 2017

Jakiś czas temu, dowiedzieliśmy się „kto z kim zagra” swój pierwszy mecz na turnieju. W poniższym artykule skomentuję szanse konkretnych drużyn podczas ich meczu.

 1. Gambit Gaming vs. Mousesports:
  Dawno nie miałem okazji oglądać żadnego spotkania z udziałem Gambit, ale po tym jak pamiętam to drużyna bardzo dobrze sobie radziła, nawet w tych najtrudniejszych spotkaniach, w których rywal był bardzo wymagający. Co do Mousesports, ich forma jest różna. To widowisko może być bardzo ciekawe, ale też wyrównane. Wszystko zależy także od tego, jak rozpocznie się ten mecz.
 2. Fnatic vs. FlipSid3 Tactics:
  Szwedzi nie dysponują szczególną formą, ale też nie wiadomo jak zaprezentują się gracze F.3. Dostali się na Majora poprzez kwalifikacje, w których walczyli do samego końca, a więc mogą zaskoczyć swoich przeciwników z Fnatic, a myślę że nawet ich pokonać.
 3. Virtus.pro vs. Vega Squadron:
  Mecz zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Polacy nie prezentują ostatnio dobrej formy, natomiast Rosjanie zakwalifikowali się i z tego co widziałem, to grają bardzo dobrze.
 4. SK-Gaming vs. PENTA Sports:
  Brazylijczycy mają formę, są „na fali” i w ostatnim czasie wygrali turnieje, więc PENTA może mieć z nimi problem, aby wygrać. 
 5. FaZe Clan vs. BIG:
  FaZe Clan w ostatnim czasie nie gra tak dobrze, odkąd pamiętamy. Ostatni turniej dla nich to był ESL One w Kolonii i tam przegrali 0:2 z SK-Gaming. Co do zespołu z Niemiec, sam nie wiem. W kwalifikacjach zagrali dobrze, więc wszystko się okaże już podczas samego spotkania. Jednak faworytem jest FaZe Clan.
 6. North vs. Cloud9
  Amerykanie z Cloud9 to teraz zupełnie inna drużyna, waleczna, potrafiąca grać taktycznie i prezentują się z jak najlepszej strony, a więc North które również znane jest ze świetnej gry, może mieć problem. I moim zdaniem to właśnie „C9” ma ogromne szanse na wygranie meczu.
 7. Natus Vincere vs. G2 Esports
  Według mnie będzie to „mecz wieczoru”. I ten pojedynek może być naprawdę bardzo wyrównany, ze względu na to że drużyny są bardzo blisko siebie w rankingu. Na’Vi zajmuje obecnie 6. miejsce, a 4. miejsce Francuzi z G2.
 8. Astralis vs. Immortals:
  Duńczycy nie pojechali do Niemiec na ESL One w Kolonii, bo chcieli się przygotować do tego turnieju z jak najlepszej strony i jeśli to się potwierdzi to Brazylijczycy z Immortals mogą mieć duże problemy ze swoim przeciwnikiem. Dodatkowo mogę powiedzieć, że drużyna Boltz’a ma różną formę. Jeden mecz potrafią zagrać dobry i wygrać, ale już w kolejnych nie „idzie” im za dobrze.

Przedstawiłem Wam listę spotkań oraz skomentowałem. Trudno jest określić zdecydowanego zwycięzcę danego spotkania, bo drużyny zmieniają się pod kątem gry. Raz grają dobrze, a w kolejnym meczu już grają słabo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*