eSports24

     Serwis informacyjny opierający się o scenę gamingową.

Jako początki strony, można uznać trzeci kwartał 2015r. To już wtedy pojawiły się pierwsze plany, pomysły oraz efekty działań. E24 prosperował wtedy przez kilka następnych miesięcy udoskonalając się z każdym dniem. Los chciał, aby serwis zaliczył kilku miesięczną absencję i wrócił do łask pod koniec sierpnia 2016 roku jako edycja odświeżona.

Druga edycja kontynuuje nurt pierwotnej wersji, lecz jest to zupełnie inny poziom.

Z początkiem drugiej edycji projektu, cały nacisk został postawiony na czytelnika, promocję oraz wspinanie się ku górze. Cała polityka działań serwisu została kompletnie przerobiona na potrzeby nowego otwarcia.

To piękne uczucie gdy wiesz, że teksty które piszesz są z dnia na dzień czytane przez coraz większe grono osób ~ Mateusz

Współpraca z nami to czysta przyjemność – Twórcy projektu to młodzi, szybko uczący się chłopacy doskonale obyci w mediach oraz światach technologii i gamingu. Dzięki tej wiedzy eSports24 jest w stanie spełniać zapotrzebowania obecnego rynku i z każdym dniem piąć się w górę na co przykładem są statystyki odwiedzin i interakcje z czytelnikami.

Statystyki Google Analytics z ostatnich 7 dni – eSports24.info

Jako zespół jesteśmy zainteresowani wszelkimi formami współpracy.

Tematyka naszej strony należy do bardzo elastycznych i jeżeli jesteś YouTuberem bądź Streamerem lub jesteś w każdy inny sposób związany z dziedziną technologi, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

W sprawie konsultacji do spraw współpracy prosimy o kontakt drogą mailową na naszą skrzynkę – info@esports-24.pl lub bezpośrednio do jednego z nas:

  • Mateusz – m.gasiorowski@esports24.info
  • Jakub – j.blaszczak@esports24.info

nowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*