Team Kinguin z porażką w Azji

MICHU podczas WESG 2016 Europe & CIS Regional Finals

Niestety Polscy zawodnicy z Kinguin dopiero co dotarli na zawody ZOTAC World Cup w Hong Kongu i mierzyli się w spotkaniu półfinałowym z chińską drużyną VG.CyberZen a już zakończyli swoje zmagania w tym turnieju.

Polacy bardzo dzielnie walczyli i do wyłonienia zwycięzcy dzisiejszego spotkania potrzebne było rozegranie aż trzech map. Pierwsza z nich wybrana przez chiński zespół – dust2 była bardzo wyrównana. Z minimalną przewagą pierwszą połówkę zwyciężyli zawodnicy z Chin a druga część mapy zakończyła się remisem jednak to nie wystarczyło polskiej drużynie aby triumfować.

Zawodnicy z Kinguin zdecydowali aby wybrać mapę de_train jako drugą. Wybór ten okazał się dla nich przychylny,  po bardzo ciężkim i wyrównanym boju dopiero dogrywka wyłoniła zwycięzcę a był nim Team Kinguin.

Triumfatora całego pojedynku miała wyłonić mapa de_cobblestone. Zawodnicy z Polski rozpoczęli ją po teoretycznie łatwiejszej stronie. Niestety i tutaj zabrakło szczęścia. Polakom tylko raz udało się wyjść na prowadzenie, a w całej mapie to zawodnicy CyberZen głównie prowadzili. Zwyciężając pierwszą połówkę 9:6 a po zmianie stron dokańczając dzieła oddając Kinguin tylko 3 rundy wygrali 16:9.

Porażka ta oznacza koniec rywalizacji na turnieju ZOTAC World Cup, lecz Polacy nie zaprzestają rozgrywek lanowych bowiem od razu z Azji polecą oni na finały ESWC do Paryża.

Kinguin vs. VG.CyberZen1:2 (13:16; 19:17; 9:16)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*