PGL Major Kraków: Virtus.pro pewnie zwycięża w meczu przeciwko Vega Squadron

Można powiedzieć: ” W końcu, w końcu to się stało !” i odetchnąć z ulgą. Polacy z Virtus.pro pokonali swoich przeciwników aż 16:2 !

Przez dłuższy czas zawodnicy Virtus.pro prezentowali słabszą formę, ale teraz w meczu przeciwko Rosjanom pokazali naprawdę rewelacyjną grę. Mecz odbył się na mapie Nuke, na której Virtusi potrafią świetnie grać i teraz to udowodnili. Ich przeciwnicy nie mieli nic do powiedzenia, co prawda zdobyli…ale tylko dwie rundy. Do przerwy wynik zdecydowanie na korzyść Virtus.pro 13:2. Druga połowa to wygrana runda pistoletowa przez Virtusów oraz dokończenie meczu. Nie dali żadnych szans swoim rywalom i wygrali w całym meczu wynikiem 16:2.
Mitchu o grze Virtus.pro na mapie Nuke:
– To było coś fenomenalnego ze strony Virtusów. Od dłuższego czasu nie widziałem tak dobrej formy, takich zagrań taktycznych i ogólnie pozytywnej gry z ich strony. Podejmowali decyzje, których przeciwnik się nie spodziewał. Smoke, flash, granat, Mołotow i wejście na bombsite.
Ale czy Twoim zdaniem po tak dobrej grze jaką widzieliśmy dzisiaj, Virtus.pro ma szanse na wyjście z grupy i dalszy awans?
– Jak najbardziej tak. Po tym co dzisiaj zobaczyłem, mogę stwierdzić że jeśli w kolejnych spotkaniach zagrają tak dobrze, z takimi kombinacyjnymi zagraniami to wyjście z grupy i awans będą mieć.