PGL Major Kraków 2017: Mousesports przegrywa z Gambit Esports

Turniej w Krakowie rozpoczął się znakomicie dla drużyny Gambit Esports, którzy w pierwszym swoim meczu pokonali Mousesports 16:10.

Chociaż nic nie wskazywało na taką zmianę, to jednak tak się stało. Drużyna ChrisJ’a na początku wyprowadziła sobie wysoką przewagę nad swoimi przeciwnikami, ale to nie wystarczyło do tego, by przeciwstawić się drużynie Zeusa. Gracze Gambit zaczęli swój „comeback” i co prawda, pierwszą połowę wygrały „Sportowe Myszy” 8:7 ale to było za mało na pokonanie swoich przeciwników. Jeśli chodzi o drużynę Mousesports to grali naprawdę bardzo dobrze, mieli ciekawe taktyki, później natomiast wyglądało to, jakby stracili w ogóle kontrolować spotkanie, co wykorzystali ich przeciwnicy. Chociaż trzeba dodać, że w drugiej połowie mecz był już bardziej wyrównany.Obie ekipy walczyły jak równy z równym i dopiero pod koniec, wynik zaczął „uciekać” drużynie Chris’a de Jonga, co doprowadziło do ich pierwszej porażki. W zespole „myszy” z dobrej strony pokazał się Ropz, ale nie był najlepszy. W drużynie Gambit Esports najlepszym zawodnikiem okazał się być AdreN.

– Jestem zaskoczony tym, że Gambit Esports tak dobrze rozpoczęło ten turniej w Krakowie. Kiedy zobaczyłem, że Mousesports wygrywa już takim wynikiem powiedziałem sobie, że gracze Gambit nie mają za bardzo szans na powrót, a tutaj jednak tak się odwrócił przebieg całości tego spotkania – Mitchu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*