PGL Major Kraków 2017: Fnatic lepsze od FlipSid3 Tactics

Początek meczu na mapie Mirage lepszy dla FlipSid3 Tactis, ale później zaczęło się coś  psuć i Szwedzi zrobili „comeback”.

Drugi mecz na Majorze w Krakowie pomiędzy szwedzką drużyną Fnatic a FlipSid3 Tactics nie wskazywał na to, że Ci drudzy rozpoczną tak dobrze to spotkanie. I można powiedzieć, że sytuacja była podobna do tej z pierwszego meczu. FlipSid3 zaczęło bardzo dobrze, od wygranej rundy pistoletowej i później zaczęli być „na fali rund” wygrywając kolejne, ale w końcu to Fnatic odpowiedziało rundą i tym samym była to runda, która zmieniła kierunek spotkania, tzn. drużyna ze Szwecji zaczęła robić „powrót” do meczu. Co prawda przegrali pierwszą połowę wynikiem 7:8, ale w drugą połowę rozpoczęli najpierw od wygrania rundy pistoletowej doprowadzając tym samym do remisu 8:8, a następnie wyszli na prowadzenie z 9:8 na 10:8, a później jeszcze dołożyli dwie rundy i było 12:8 na korzyść szwedzkiej drużyny. Patrząc na grę B1ad3’a i jego zespołu, trochę się zaczęli gubić w meczu. Chociaż w pewnym momencie to zawodnicy F.3 zdobyli 9 rundę, a kolejną przegrali. Kiedy Fnatic miało  15 punkt, nagle ich przeciwnicy „przebudzili się” i wynik już nie był taki dobry dla drużyny Olofmeistera, 15:12. Końcówka meczu była naprawdę bardzo zajęta, ale ostatecznie to Fnatic zwyciężyło w tym spotkaniu.