Janusz "Snax" Pogorzelski podczas pierwszej rundy PGL Major Kraków. fot. HLTV.org

Pierwsza runda rozgrywek w Krakowie już za nami.

Wyłoniła ona zespoły i podzieliła je na dwie grupy: Z bilansem 0-1 oraz 1-0 i przygotowała je na poniedziałkowe spotkania.

Pierwsza rundę turnieju w Krakowie możemy uznać za na prawdę udaną. Polacy z Virtus.pro ze spokojem pokonali zespół Vega o czym pisaliśmy tutaj. Wygrana ta mimo nie zbyt wymagającego przeciwnika na pewno poprawiła morale w zespole i dodała pewności siebie.

Harmonogram rundy drugiej:

Harmonogram drugiej rundy PGL Major Kraków.

Zdecydowanie ja sam, jak i pewnie większość z was jestem bardzo ciekaw dzisiejszego spotkania ekipy z PENTA Sports. Zaprezentowali oni bowiem wczoraj na prawdę świetną formę i mimo negatywnych komentarzy i niezbyt udanych predykcji prawie pokonali oni SK Gaming na mapie de_inferno kończąc spotkanie z wynikiem 13:16.

Kolejne spotkania to mecze drużyn z bilansem 0-1 a od godziny 17:00 spotkanie BiG z Cloud9 rozpocznie nam serię spotkań drużyn które wczoraj triumfowały. Zwiastuje to nam na prawdę interesujący poniedziałkowy wieczór a kwintesencją dzisiejszych spotkań będzie ostatnie, a zarazem prawdopodobnie najbardziej interesujące dla polskiej sceny spotkanie „El clasico” Virtus.pro z Fnatic. Będzie to niewątpliwie prawdziwy sprawdzian formy dla Polaków. Miejmy nadzieję, że sprostają oni temu zadaniu.

Będziemy informować was na bieżąco! Miłego dnia i widzimy się o 11!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*