NiP podczas SL i-League StarSeries Season 2 Finals - Dzień 5 - HLTV.org

Aktualizacja rankingu HLTV

Zmagania podczas Intel Extreme Masters w Oakland dobiegły końca. Poznaliśmy już finalne zestawienie wszystkich drużyn, a zaraz po tym serwis HLTV.org opublikował odświeżoną wersję ich rankingu drużyn CS:GO.

Najnowsza aktualizacja rankingu HLTV wprowadziła kilka istotnych zmian w czołówce tabeli. Bez zmian liderem pozostaje brazylijski zespół SK Gaming który pomimo ostatniej porażki w wielkim finale IEM Oakland utrzymał ponad 140 punktową przewagę nad wiceliderem zestawienia.

Triumfator wyżej wspomnianego turnieju czyli Ninjas in Pyjamas poszybował po swoim zwycięstwie aż o pięć lokat w górę spychając zawodników z Virtus.pro na najniższy stopień podium.

Tylko 86 punktów dzieli Virtus.pro od Ninjas in Pyjamas

Virtus.pro ma na swoim koncie obecnie 703 punkty, lecz poprzez nieobecność na dwóch ostatnich turniejach lanowych nie mogli oni odnotować dużego wzrostu. PrzypomnijmyVirtus.pro nie uczestniczyło w finałach ESL Pro League Season 4 oraz Intel Extreme Masters Oakland.

Wzrostem o sześć pozycji w górę mogą pochwalić się zespoły FaZe oraz Astralis które zajmują obecnie odpowiednio 8 i 9 miejsce w rankingu.

Team Kinguin powróciło na swoje dawne miejsce po awansie o dwa oczka w górę, SZPERO wraz z kolegami zajmują ponownie 22 lokatę.

1. SK Gaming (933 pkt.) –
2. Ninjas in Pyjamas (789 pkt.) +5
3. Virtus.pro (703 pkt) -1
8. FaZe (383 pkt.) +6
9. Astralis (365 pkt.) +6
22. Kinguin (77 pkt.) +2

 

Pełna lista rankingu znajduję się pod tym linkiem.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNiP zwycięża IEM Oakland
Następny artykułJak ćwiczyć AIM?
Miłośnik technologii, sprzętów Apple, dobrej muzyki i filmu, oraz oczywiście eSportu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*